| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Diana |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14, E27 |
| Wysokość: | 177.5 cm |
| Szerokość: | 28.5 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Rabalux Diana lampa stojąca 2x60 W biała/chrom 4059
Rabalux Diana lampa stojąca 2x60 W biała/chrom 4059
Nr Kat. 4059
kod -10%
Rabalux Diana lampa stojąca 2x60 W biała/chrom 4059
Nr Kat. 4059
kod -10%
257,17zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 257,17 zł 0%
Cena katalogowa: 376,80 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
231,45zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Diana lampa stojąca 2x60 W biała/chrom 4059
- lampa stojąca
- wysokość: 177,5 cm
- szerokość: 28,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27 + E14
- maksymalna moc: 40W/60W
- IP20
- materiał: metal
- kolor: chrom/biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Diana |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14, E27 |
| Wysokość | 177.5 cm |
| Szerokość | 28.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250340593 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 44 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,48 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





