| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Delice |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, przydymiony, brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 34 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Średnica: | 12 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Delice lampa stołowa 1x6W czarny/brązowy/szkło...
Rabalux Delice lampa stołowa 1x6W czarny/brązowy/szkło dymne 5026
Nr Kat. 5026
Rabalux Delice lampa stołowa 1x6W czarny/brązowy/szkło dymne 5026
Nr Kat. 5026
Opis produktu Rabalux Delice lampa stołowa 1x6W czarny/brązowy/szkło dymne 5026
- montaż: stojący
- liczba źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 6W
- klasa energetyczna źródła światła: A
- strumień świetlny: 480 lumenów
- barwa światła: naturalna biel
- temperatura barwy światła: 4000K
- czas życia źródła światła: 30000 h
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: szkło
- kolor lampy: czarny, brązowy
- kolor klosza: szkło dymne
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Delice |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, przydymiony, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Średnica | 12 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250350264 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 14 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,98 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





