| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Dave |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Średnica: | 41 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Ilość punktów światła: | 3 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Dave lampa podsufitowa 3x40W chrom/biały 6081
Rabalux Dave lampa podsufitowa 3x40W chrom/biały 6081
Pytania
(3)Rabalux Dave lampa podsufitowa 3x40W chrom/biały 6081
Pytania
(3)Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 237,02 zł +5%
Cena katalogowa: 323,91 zł -23%
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Opis produktu Rabalux Dave lampa podsufitowa 3x40W chrom/biały 6081
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Dave |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Średnica | 41 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250360812 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 27 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,45 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Wysokość lampy to 350 mm.
Model posiada klasę szczelności IP20 – nie jest przeznaczony do montowania w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Oświetlenie do łazienki powinno być z podwyższoną klasą szczelności, typu IP44 czy IP65.
Lampa nie jest przygotowana do takiego podłączenia.
[concept]
[explanation]





