| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Daron |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP40 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 158 cm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Rabalux Daron lampa stojąca 1x40W chrom 5241
Rabalux Daron lampa stojąca 1x40W chrom 5241
Nr Kat. 5241
kod -10%
Rabalux Daron lampa stojąca 1x40W chrom 5241
Nr Kat. 5241
kod -10%
125,13zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 122,09 zł +2%
Cena katalogowa: 231,76 zł -46%
Cena z kodem:
RBLX-10
112,62zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Daron lampa stojąca 1x40W chrom 5241
- źródło światła: 1
- moc żarówki: 40W
- oprawka żarówki: E27
- nie zawiera źródła światła
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP 20
- wysokość: 158 cm
- szerokość: 48 cm
- materiał: metal
- kolor: chrom satyna
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Daron |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 158 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250352411 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 50 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,64 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





