| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Daria |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Szerokość: | 27 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 5998250359885 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Daria kinkiet 1x12W LED złoty 5988
Rabalux Daria kinkiet 1x12W LED złoty 5988
Nr Kat. 5988
kod -10%
Rabalux Daria kinkiet 1x12W LED złoty 5988
Nr Kat. 5988
kod -10%
172,95zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 173,96 zł -1%
Cena katalogowa: 230,75 zł -25%
Cena z kodem:
RBLX-10
155,65zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Daria kinkiet 1x12W LED złoty 5988
Lampę ścienną Daria polecamy dla tych osób, które poszukują nowoczesnych akcesoriów do swojego salonu lub sypialni i preferują lampy o prostym, ale niepowtarzalnym wyglądzie.
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 12 W
- klasa: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 3000 K
- temperatura barwowa: ciepła biel
- strumień świetlny: 765 lm
- wymiary: 27 x 27 cm
- odległość od ściany: 9 cm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: złoty
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Daria |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość | 27 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250359885 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 28 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





