| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Coralia |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | przezroczysty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Średnica: | 41 cm |
| Moc żarówki: | 48 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rozwiązania inteligentne: | tak |
Plafony
Rabalux Coralia plafon 1x48W LED przezroczysty 1518
Nr Kat. 1518
Rabalux Coralia plafon 1x48W LED przezroczysty 1518
Nr Kat. 1518





