| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Chile |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | aluminium |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Chile kinkiet zewnętrzny 1x35W szczotkowane...
Rabalux Chile kinkiet zewnętrzny 1x35W szczotkowane aluminium 8020
Nr Kat. 8020
kod -10%
Rabalux Chile kinkiet zewnętrzny 1x35W szczotkowane aluminium 8020
Nr Kat. 8020
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
67,47zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Chile kinkiet zewnętrzny 1x35W szczotkowane aluminium 8020
- montaż: ścienny
- napięcie: 230 V
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 35W
- rodzaj gwintu: GU10
- stopień ochrony: IP44
- brak źródła światła w zestawie
- szerokość: 6,5 cm
- wysokość: 8 cm
- odległość od ściany: 9,4 cm
- materiał główny: metal
- materiał klosza: szkło
- kolor: aluminium szczotkowane
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Chile |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | aluminium |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 6.5 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250380209 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 10 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,35 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





