| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Calvin |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 10.5 cm |
| Średnica: | 50 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Calvin plafon 1x40W LED biały 3015
Rabalux Calvin plafon 1x40W LED biały 3015
Nr Kat. 3015
kod -10%
Rabalux Calvin plafon 1x40W LED biały 3015
Nr Kat. 3015
kod -10%
274,85zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 311,45 zł -12%
Cena katalogowa: 402,70 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
247,36zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Calvin plafon 1x40W LED biały 3015
Lampa sufitowa Calvin będzie doskonałym wyborem do salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego. Ta biała inteligenta lampa z białym kloszem charakteryzuje się wieloma funkcjami: jej jasność może być dowolnie regulowana przy użyciu pilota, a jej temperatura barwowa może być zmieniana w zakresie 3000-6000K za pomocą przełącznika ściennego lub pilota. Jeśli chcesz stworzyć wyjątkową atmosferę, możesz również skorzystać z oświetlenia RGB, czyli zmieniać kolory światła. Wykonana z metalu lampa Calvin z akrylowym kloszem ma również funkcję oświetlenia nocnego, funkcję timera oraz funkcję pamięci, którą można sterować za pomocą przełącznika ściennego lub pilota.
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 40 W
- klasa: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 3000 - 6000 K
- temperatura barwowa: można zmieniać
- strumień świetlny: 3200 lm
- średnica: 50 cm
- wysokość: 10,5 cm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/akryl
- ściemniacz
- światło nocne
- RGB
- timer
- funkcja pamięci
- w zestawie pilot
- kolor: biały
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Calvin |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Rozwiązania inteligentne | tak |
| Kod EAN | 5998250330150 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 50 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,28 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





