| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Bruce |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 10 cm |
| Średnica: | 75 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Bruce plafon 1x60W LED biały 2118
Rabalux Bruce plafon 1x60W LED biały 2118
Nr Kat. 2118
kod -10%
Rabalux Bruce plafon 1x60W LED biały 2118
Nr Kat. 2118
kod -10%
1 080,33zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 346,09 zł -20%
Cena katalogowa: 1 577,23 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
972,30zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Bruce plafon 1x60W LED biały 2118
- źródło światła: 1
- moc żarówki: 60 W
- temperatura barwowa: 3000-6000K
- opcja ściemniania za pomocą pilota zdalnie sterowanego
- z funkcją timera
- strumień światła: 4800 lm
- zintegrowane źródło światła LED
- czas żywotności źródła światła: 50000h
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP 20
- wysokość: 10 cm
- średnica: 75 cm
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Bruce |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 10 cm |
| Średnica | 75 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250321189 |
| Wymiary z opakowaniem | 83 x 16 x 83 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





