| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Boswell |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 5 cm |
| Średnica: | 46 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Boswell plafon 1x40W LED biały/chrom 6329
Rabalux Boswell plafon 1x40W LED biały/chrom 6329
Nr Kat. 6329
kod -10%
Rabalux Boswell plafon 1x40W LED biały/chrom 6329
Nr Kat. 6329
kod -10%
215,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,94 zł +3%
Cena katalogowa: 308,48 zł -30%
Cena z kodem:
RBLX-10
194,38zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Boswell plafon 1x40W LED biały/chrom 6329
Szczególną cechą nowoczesnego oświetlenia sufitowego Boswell o prostym projekcie jest jego rozwiązanie lustrzane: część lampy metalowej i akrylowej została pokryta lustrem, a pozostała część jest biała. Ten okrągły biało-chromowy model może być zamontowany w salonie lub przedpokoju.
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 40 W
- klasa: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 4000 K
- temperatura barwowa: naturalna biel
- strumień świetlny: 2500 lm
- wysokość: 5 cm
- średnica: 46 cm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/akryl
- kolor: biały/chrom
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Boswell |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5 cm |
| Średnica | 46 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250363295 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 9 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,16 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





