| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Black torch |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy stojące zewnętrzne
- Rabalux Black torch lampa stojąca zewnętrzna 1x25 W...
Rabalux Black torch lampa stojąca zewnętrzna 1x25 W czarna 8147
Nr Kat. 8147
kod -10%
Rabalux Black torch lampa stojąca zewnętrzna 1x25 W czarna 8147
Nr Kat. 8147
kod -10%
123,09zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 123,09 zł 0%
Cena katalogowa: 170,28 zł -28%
Cena z kodem:
RBLX-10
110,78zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Black torch lampa stojąca zewnętrzna 1x25 W czarna 8147
- kinkiet zewnętrzny
- ilość punktów świetlnych: 1
- szerokość: 7,3 cm
- wysokość: 45cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 25W
- IP44
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Black torch |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 7.3 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250381473 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 45 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,72 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





