| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Basil |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom, szary, satyna |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 12.5 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Basil kinkiet 1x40 W chrom-szary-satyna 5379
Rabalux Basil kinkiet 1x40 W chrom-szary-satyna 5379
Nr Kat. 5379
kod -10%
Rabalux Basil kinkiet 1x40 W chrom-szary-satyna 5379
Nr Kat. 5379
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
57,11zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Basil kinkiet 1x40 W chrom-szary-satyna 5379
Reflektor Basil charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim stylem i kolorystyką. Dzięki połączeniu odcieni satyny, chromu, srebra i dębu ten reflektor ścienny z metalu i tworzywa sztucznego prezentuje się wręcz wyjątkowo, a na uwagę zasługuje przede wszystkim głowicy lampy składająca się z elementów cylindrycznych i klosza z osłoną w odcieniu dębu. Basil można montować w różnych pomieszczeniach: w salonie, sypialni, gabinecie lub przedpokoju - swoje wszechstronne zastosowanie zawdzięcza atrakcyjnemu wzornictwu.
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 1
- moc żarówki: 10W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: chrom satyna
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: szary dąb
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- wysokość: 12,5 cm
- szerokość: 10 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Basil |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom, szary, satyna |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250353791 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 15 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,34 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





