| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Arthur |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | drewno |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 13.5 cm |
| Szerokość: | 26 cm |
| Moc żarówki: | 35 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Arthur lampa podsufitowa 4x35W dąb 5616
Rabalux Arthur lampa podsufitowa 4x35W dąb 5616
Nr Kat. 5616
kod -10%
Rabalux Arthur lampa podsufitowa 4x35W dąb 5616
Nr Kat. 5616
kod -10%
216,25zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 205,95 zł +5%
Cena katalogowa: 316,85 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
194,62zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Arthur lampa podsufitowa 4x35W dąb 5616
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 4
- oprawka żarówki: GU10
- moc żarówki: 35W
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: metal
- kolor lampy: dąb
- kolor klosza: dąb
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Arthur |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250356167 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 27 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,58 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





