| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Aniela |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 130 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Aniela lampa wisząca 1x20 W chrom 2188
Rabalux Aniela lampa wisząca 1x20 W chrom 2188
Nr Kat. 2188
kod -10%
Rabalux Aniela lampa wisząca 1x20 W chrom 2188
Nr Kat. 2188
kod -10%
432,95zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 393,36 zł +10%
Cena katalogowa: 576,35 zł -25%
Cena z kodem:
RBLX-10
389,65zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Aniela lampa wisząca 1x20 W chrom 2188
- wysokość: 130 cm
- szerokość: 45 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1600lm
- barwa światła: 4000K
- żywotność światła: 20000h
- IP20
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał lampy: metal
- kolor: chrom
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Aniela |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250321882 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 46 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,84 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





