| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Anais |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 35 cm |
| Szerokość: | 19.5 cm |
| Moc żarówki: | 4.8 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Anais lampa stołowa 1x4,8W złota 5470
Rabalux Anais lampa stołowa 1x4,8W złota 5470
Nr Kat. 5470
kod -10%
Rabalux Anais lampa stołowa 1x4,8W złota 5470
Nr Kat. 5470
kod -10%
136,60zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 134,20 zł +2%
Cena katalogowa: 237,91 zł -43%
Cena z kodem:
RBLX-10
122,94zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Anais lampa stołowa 1x4,8W złota 5470
- ilość źródeł światła: 1
- moc żarówki: 4,8W
- oprawa żarówki: LED
- temperatura barwowa: 4000K
- strumień świetlny: 200 lm
- z wyłącznikiem na przewodzie
- napięcie: 230V
- wysokość: 35 cm
- szerokość: 19,5 cm
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- klasa energetyczna źródła światła: A
- stopień ochrony: IP20
- źródło światła w zestawie
- waga: 0,36 kg
- kolor: złoty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Anais |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 19.5 cm |
| Moc żarówki | 4.8 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250354705 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,54 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





