| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Amadeo |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 96 cm |
| Szerokość: | 74.5 cm |
| Ilość punktów światła: | 6 |
| Kod EAN: | 5998250362601 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Amadeo kinkiet 21W LED czarny 6260
Rabalux Amadeo kinkiet 21W LED czarny 6260
Pytania
(6)Rabalux Amadeo kinkiet 21W LED czarny 6260
Pytania
(6)Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 348,98 zł +12%
Cena katalogowa: 656,08 zł -41%
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Opis produktu Rabalux Amadeo kinkiet 21W LED czarny 6260
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Amadeo |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 96 cm |
| Szerokość | 74.5 cm |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5998250362601 |
| Wymiary z opakowaniem | 59 x 32 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,58 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Lampa nie ma żadnych żarówek, ma diody LED. W środkowej części znajduje się konsola do przymocowania do ściany. Wewnątrz skrzynki w kształcie litery L znajduje się blok zaciskowy, sterownik diod LED i okablowanie do wszystkich ramion w celu zasilania diod LED.
Lampa nie jest przeznaczona do montażu w łazience.
Kinkiet posiada zintegrowane źródło światła LED.
Nie.
Kinkiet nie ma możliwości ściemniania.
Kinkiet posiada zintegrowane źródło światła LED. Jest niewymienne.
[concept]
[explanation]





