| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Alessandra |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 175.5 cm |
| Średnica: | 40 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Alessandra lampa wisząca 3x60W czarna 2158
Rabalux Alessandra lampa wisząca 3x60W czarna 2158
Nr Kat. 2158
kod -10%
Rabalux Alessandra lampa wisząca 3x60W czarna 2158
Nr Kat. 2158
kod -10%
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego 10% kodu rabatowego od 199 zł na produkty objęte akcją Więcej światła. Oferta ważna do 21.03.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Rabalux Alessandra lampa wisząca 3x60W czarna 2158
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 3
- oprawa żarówki: E27
- moc żarówki: 60W
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: metal
- kolor lampy: czarny matowy
- kolor klosza: czarny
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Alessandra |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 175.5 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250321585 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 42 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,58 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





