| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Alessandra |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 175 cm |
| Średnica: | 40 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Alessandra lampa wisząca 3x60W biała 2163
Rabalux Alessandra lampa wisząca 3x60W biała 2163
Nr Kat. 2163
kod -10%
Rabalux Alessandra lampa wisząca 3x60W biała 2163
Nr Kat. 2163
kod -10%
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego 10% kodu rabatowego od 199 zł na produkty objęte akcją Więcej światła. Oferta ważna do 21.03.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Rabalux Alessandra lampa wisząca 3x60W biała 2163
- moc żarówki: 60W
- liczba źródeł światła: 3
- oprawka żarówki: E27
- kolor klosza: biały
- kolor lampy: biały mat
- materiał: metal
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- gwarancja: 1 rok
- nie zawiera źródła światła
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Alessandra |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 175 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250321639 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 42 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,58 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





