| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Adeline |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | szary/popielaty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Szerokość: | 121.5 cm |
| Średnica: | 45 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Adeline lampa wisząca 1x24 W szary/popielaty 3929
Rabalux Adeline lampa wisząca 1x24 W szary/popielaty 3929
Nr Kat. 3929
kod -10%
Rabalux Adeline lampa wisząca 1x24 W szary/popielaty 3929
Nr Kat. 3929
kod -10%
644,51zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 644,51 zł 0%
Cena katalogowa: 959,01 zł -33%
Cena z kodem:
RBLX-10
580,06zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Adeline lampa wisząca 1x24 W szary/popielaty 3929
- wysokość: 121,5 cm
- szerokość: 45 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1500 lm
- regulowana barwa światła: 3000-6000 K
- z pilotem zdalnego sterowania
- IP20
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał klosza: akryl
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Adeline |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość | 121.5 cm |
| Średnica | 45 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250339290 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 14 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





