LATORABATY - zyskaj nawet 50% rabatu! Więcej za mniej >>

LATORABATY - zyskaj nawet 50% rabatu! >>

Koniec promocji za:

Sprawdż
 • Nr 1 w Polsce

  Jesteśmy największym sklepem z wyposażeniem łazienek w Polsce co potwierdza prawie milion zadowolonych Klientów.
 • Bezproblemowy zwrot

  Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki
 • Fachowe doradztwo

  Nasz zespół doradztwa technicznego służy pomocą w zakresie doboru produktów oraz sposobu ich montażu.
 • Atrakcyjne ceny

  W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych marek w najlepszych cenach na rynku.

Pomoc - Formy płatności

Formy płatności

Przelew na konto - Płatności przelewem przyjmujemy na nasze konto w banku Citi Handlowy. Po złożeniu zamówienia i rozpoczęciu jego realizacji nr konta przesyłany jest mailowo. W celu łatwiejszej i szybszej weryfikacji płatności nr kont są nadawane są indywidualnie. Przelewy księgowane są zwykle następnego dnia roboczego po ich zleceniu przez Klienta. W przypadku anulowania zamówienia, które zostało wcześniej opłacone przelewem, zwracamy wpłaconą kwotę na konto Klienta. Nie dotyczy to zaliczek na produkty, które sprowadzane są „na zamówienie” Klienta.

Przelew online/karta płatnicza - płatność kartą i szybkim przelewem online możliwa jest zaraz po złożeniu zamówienia poprzez system PayU. Dodatkowo istnieje także możliwość płatności kartą w Punkcie Odbiorów Osobistych Poznań-Koninko. Informujemy, że wszystkie ceny w sklepie Lazienkaplus.pl zawierają 1% rabatu, który nie jest uwzględniany przy płatności kartą płatniczą i przelewem online.

Za pobraniem u kuriera - w przypadku wybrania tej opcji płatności naliczana jest dodatkowa opłata za pobranie w wysokości 9 zł dla zamówień do wartości 5000 zł oraz 25 zł dla zamówień o wartości ponad 5000 zł. Opłata dotyczy zamówień dostarczanych zarówno przez firmę kurierską jak i przez transport sklepu Lazienkaplus.pl.

Gotówka przy odbiorze osobistym - we wszystkich punktach odbioru osobistego istnieje możliwość zapłaty gotówką. W punkcie odbioru w Poznaniu koszt odbioru osobistego wynosi 0 zł. W pozostałych punktach odbioru osobistego opłata za odbiór osobisty zależna jest od gabarytów zamówionych produktów i podawana jest w koszyku podczas składania zamówienia.

Raty - Udostępniamy także bezpieczną i wygodną formę zakupów na raty. Współpracujemy ze znanymi na rynku usług finansowym firmami, które oferują kredyty na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dla każdego produktu na stronie znajduje się kalkulator ratalny. Umożliwi on Państwu szybkie ustalenie przybliżonej wartości raty w oparciu o wybraną ich ilość. Po złożeniu zamówienia i wybraniu opcji płatności ratalnej Klient przenoszony jest na stronę gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez podmiot udzielający kredytu, do Klienta wysyłana jest do podpisania umowa kredytowa. Po odesłaniu podpisanej umowy sklep Lazienkaplus.pl otrzymuje informację, że kredyt dla Klienta został uruchomiony i zamówienie może być przekazane do realizacji.