| Marka: | Paul Neuhaus |
| Seria: | Pure-Mira |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 19.5 cm |
| Szerokość: | 15 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 4012248359426 |
Kinkiety
Paul Neuhaus Pure-Mira kinkiet 1x6W LED czarny 9353-18
Nr Kat. 935318
Paul Neuhaus Pure-Mira kinkiet 1x6W LED czarny 9353-18
Nr Kat. 935318





