| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Philana |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
| Ilość punktów światła: | 3 |
Lampy wiszące
Outlet - Rabalux Philana lampa wisząca 3x60W złoty/przezroczysty 6496
Nr Kat. 6496_OUT3
outlet
Outlet - Rabalux Philana lampa wisząca 3x60W złoty/przezroczysty 6496
Nr Kat. 6496_OUT3





