| Marka: | Oltens |
| Seria: | Jog |
| Długość: | 52 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 38.8 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Miski WC
- Oltens Jog Stille miska WC wisząca PureRim spłukiwanie...
Oltens Jog Stille miska WC wisząca PureRim spłukiwanie wirowe z deską wolnoopadającą biały połysk 42033000
Nr Kat. 42033000
Skład zestawu:
Opis zestawu Oltens Jog Stille miska WC wisząca PureRim spłukiwanie wirowe z deską wolnoopadającą biały połysk 42033000
Oltens Jog miska WC wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk 42028000
- miska WC wisząca
Oltens Jog deska sedesowa wolnoopadająca biała 45117000
Dzięki bezkołnierzowej misce WC, z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
Rozsądne patenty i estetyczne wykończenie kluczem do idealnej łazienki. Czy piękno i oszczędność mogą iść w parze? Wierzymy, że praktyczne i oszczędne rozwiązania mogą również być piękne.
- miska WC wisząca
- bez tradycyjnego kołnierza spłukującego
- system spłukiwania: przystosowana do spłukiwania 3/4,5 l oraz 3/6l
- z systemem cichego spłukiwania SilentWhirl
- długość 52 cm
- szerokość 36 cm
- wysokość 35 cm
- waga 22,7 kg
- rozstaw otworów montażowych 180 mm
- niewidoczna ściana montażowa "Blind Installation"
- kolor biały
Oltens Jog deska sedesowa wolnoopadająca biała 45117000
Biała, wolnoopadająca deska sedesowa Oltens Jog będzie niezaprzeczalnym atutem Twojej łazienki. Wykonana z Duroplastu, z chromowanymi metalowymi zawiasami i systemem wolnego opadania Oltens SoftClose sprawi, że będziesz cieszył się funkcjonalną i cichą łazienką przez długie lata! Produkt posiada także w system click & clean. Wystarczy zatem, że naciśniesz guzik deski, a ta wypnie się z zawiasów. Dzięki temu bezproblemowo, dokładnie i szybko umyjesz całą deskę oraz miskę WC.
- wyposażona w system click & clean oraz w system wolnego opadania Oltens SoftClose
- kolor biały
- Oltens Jog Stille - pokochaj ciszę i komfortMiski toaletowe Oltens z technologią SilentWhirl są dyskretne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Naturalnie powstający wir wody sprawia, że woda spłukuje się bardzo cicho, nie zaburzając komfortu użytkowników.
- / Silent Whirl - pokochaj ciszę i komfortTechnologia SilentWhirl wykorzystuje moc wiru wodnego gwarantując efektywne i wodooszczędne spłukiwanie. Technologia ta łączy efektywność z troską o środowisko, skutecznie wpływając na podwyższenie poziomu higieny miski toaletowej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii spłukiwania, zużycie wody w miskach toaletowych Oltens Stille jest znacząco zmniejszone. Perfekcyjnie zaprojektowany przepływ strumienia pozwala na precyzję działania przy użyciu mniejszej ilości wody niż w standardowych rozwiązaniach.
- Prosty i łatwy montażDo tego zestawu rekomendujemy stelaż Oltens Triberg. Dedykowany stelaż podtynkowy to pewność na długie lata.
- BlindSystemSpecjalny system maskujący montaż misek WC i bidetów dla jak najlepszej estetyki.
- SoftCloseDzięki funkcji wolnego opadania już nigdy nie usłyszysz przykrego trzaśnięcia deski WC w swojej łazience.
- PureRimDzięki bezkołnierzowej misce WC, z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
- ClickCleanDzięki prostemu demontażowi deski WC jednym przyciskiem z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
- / Marka Oltens doceniona na świecie – Red Dot 2025Wśród najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego znajduje się Red Dot Award. To nie tylko potwierdzenie atrakcyjnego designu produktu, ale także dowód na jego innowacyjność, funkcjonalność i wysoką jakość. W 2025 roku marka Oltens zdobyła wyjątkowe wyróżnienie w kategorii „Product Design”, otrzymując tytuł Red Dot Winner dla inteligentnej toalety myjącej SmartFrisk oraz kolekcji Hamnes. Dla Producenta to prestiż, a dla Klientów – pewność trafnego wyboru!
- / Pure bathroomGotowe rozwiązania dla Twojej wygody. Ideą Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziesz czuł się dobrze. Każda seria produktów może być gotowym konceptem – można znaleźć w niej wszystko, co jest potrzebne, od wanny po mydelniczkę.
- / DesignDelikatna, minimalistyczna – taka jest łazienka Oltens. Inspirowana skandynawską harmonią, spokojem miłością do natury oraz industrialnym stylem.
Zalety technologii Oltens:
-
BlindSystem
Specjalny system maskujący montaż misek WC i bidetów dla jak najlepszej estetyki.
-
SoftClose
Dzięki funkcji wolnego opadania już nigdy nie usłyszysz przykrego trzaśnięcia deski WC w swojej łazience.
-
PureRim
Dzięki bezkołnierzowej misce WC, z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
-
ClickClean
Dzięki prostemu demontażowi deski WC jednym przyciskiem z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
-
SilentWhirl
Technologia SilentWhirl wykorzystuje moc wiru wodnego by jeszcze ciszej i dokładniej spłukać wodę w toalecie.
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Jog |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 38.8 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





