- zestaw montażowy w komplecie
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Maun |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Rodzaj gwintu: | GX53 |
| Wysokość: | 7.2 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Średnica: | 10 cm |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Maun |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Rodzaj gwintu: | GX53 |
| Wysokość: | 7.2 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Średnica: | 10 cm |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!