- montaż: sufitowy
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 75W
- gwint żarówki: GU10, ES111
- brak źródła światła w komplecie
- stopień ochrony: IP20
- szerokość: 19 cm
- długość: 19 cm
- materiał: stal lakierowana
- kolor: biały
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Downlight |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10/ES111 |
| Wysokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 19 cm |
| Moc żarówki: | 75 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!