| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Cylinder |
| Materiał: | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, przezroczysty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 130 cm |
| Średnica: | 6.5 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
Lampy wiszące
Nowodvorski Lighting Cylinder S lampa wisząca 1x10W czarna/przezroczysta 7866
Nr Kat. 7866
Pytania
Nowodvorski Lighting Cylinder S lampa wisząca 1x10W czarna/przezroczysta 7866
Nr Kat. 7866
Pytania





