- montaż: ścienny
- źródła światła: 1
- typ źródła światła: GU10
- moc żarówki: 15W
- brak źródła światła w komplecie
- stopień ochrony: IP54/IP20
- wysokość: 11,5 cm
- średnica: 8,5 cm
- materiał: aluminium, szkło
- kolor: czarny
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Charlie |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20, IP54 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 11.5 cm |
| Średnica: | 8.5 cm |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!