- ilość sekcji świetlnych: 2
- podział sekcji: 2/2
Dni Deante! Darmowa dostawa od 499 zł i kod rabatowy -5%
Dante - darmowa dostawa i kod
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Cedro |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | beżowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Średnica: | 65 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!