- źródła światła: 1
- moc żarówki: 40W
- gwint żarówki: G9
- brak źródła światła w komplecie
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP44
- wysokość: 12,8 cm
- średnica: 10 cm
- materiał: stal, szkło
- kolor: czarny, biały
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Cayo |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 12.8 cm |
| Średnica: | 10 cm |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!