- żarówka LED
- E14
- moc: 6W
- IP20
- żywotność 15000h
- klasa efektywności energetycznej: F
- temperatura barwowa: 3000K
- strumień: 650 lm
- wysokość: 9,8 cm
- szerokość: 3,5 cm
- wysokość: 9,8 cm
- szerokość: 3,5 cm
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Bulb LED |
| Zasilanie: | 230V |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Jasność: | 650 Lm |
| Kąt padania światła: | 360 º |
| Temperatura barwy: | 3000 K |
| Klasa energetyczna: | F |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Kształt: | świeczka |
| Żywotność: | 15000 h |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!