- żarówka LED
- E27
- moc: 10W
- IP20
- żywotność 15000h
- klasa efektywności energetycznej: E
- temperatura barwowa: 3000K
- strumień: 1100 lm
- wysokość: 10,6 cm
- szerokość: 6 cm
- wysokość: 10,6 cm
- szerokość: 6 cm
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Bulb LED |
| Zasilanie: | 230V |
| Moc żarówki: | 10 W |
| Jasność: | 1100 Lm |
| Kąt padania światła: | 360 º |
| Temperatura barwy: | 3000 K |
| Klasa energetyczna: | E |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Kształt: | tradycyjna żarówka |
| Żywotność: | 15000 h |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!