- ilość źródeł światła: 1
- brak źródła światła w komplecie
- moc żarówki: 25W
- oprawka żarówki: E27
- napięcie zmianowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- wymiary: 26x25 cm
- długość kabla: 150 cm
- materiał: tworzywo sztuczne, metal
- kolor: brązowy
| Marka: | Nordlux |
| Seria: | Sandro |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 26 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |





