- moc żarówki: 15W
- brak źródła światła w komplecie
- gwint żarówki: E14
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP20
- wysokość: 26.4 cm
- szerokość: 15.3 cm
- materiał: metal
- długość kabla: 150 cm
- kolor: beżowy
- kolor kabla: biały
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj sięPytania
(4)Opis produktu Nordlux Fleur kinkiet 1x15 W beżowy 2112101001
| Marka | Nordlux |
| Seria | Fleur |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 26.4 cm |
| Szerokość | 15.3 cm |
| Średnica | 15.3 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924005282 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 28 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Kinkiet posiada kabel o długości 150 cm z wtyczką.
Średnica rozety montowanej do ściany wynosi 15 cm.
Stelaż kinkietu jest metalowym elementem - nie jest elastyczny.
Tak, możliwa jest regulacja na boki oraz góra - dół.
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!