- ilość źródeł światła: 1
- brak źródła światła w komplecie
- moc żarówki: 40W
- oprawka żarówki: E27
- napięcie zmianowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- kolor: biały
- materiał: metal
- wymiary lampy: 40x140x30 cm
- włącznik na przewodzie
Dni Deante! Darmowa dostawa od 499 zł i kod rabatowy -5%
Dante - darmowa dostawa i kod
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj sięOpis produktu Nordlux Ellen lampa stojąca 1x40 W biała 48584001
- ilość źródeł światła: 1
- brak źródła światła w komplecie
- moc żarówki: 40W
- oprawka żarówki: E27
- napięcie zmianowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- kolor: biały
- materiał: metal
- wymiary lampy: 40x140x30 cm
- włącznik na przewodzie
| Marka | Nordlux |
| Seria | Ellen |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | półokrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5701581458789 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 28 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,87 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!