| Marka: | Milagro |
| Rodzaj: | profil |
| Kod EAN: | 5907377248774 |
| Wymiary z opakowaniem: | 2 x 1 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,22 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Akcesoria do źródeł światła i taśm LED
- Milagro profil do taśmy LED 100 cm biały EKPR8774
Milagro profil do taśmy LED 100 cm biały EKPR8774
Nr Kat. EKPR8774
Milagro profil do taśmy LED 100 cm biały EKPR8774
Nr Kat. EKPR8774
Opis produktu Milagro profil do taśmy LED 100 cm biały EKPR8774
- profil aluminiowy z osłonką
- osłonka w kolorze mlecznym
- typ G
- do taśm LED
- długość: 100 cm
- wymiary: 22x18 mm
- szerokość taśmy LED: do 12 mm
- sposób montażu:
- na wcisk do wyfrezowanego otworu lub na klej montażowy
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Milagro |
| Rodzaj | profil |
| Kod EAN | 5907377248774 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 1 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





