| Marka: | Goldlux |
| Rodzaj: | profil |
| Kod EAN: | 5901508316134 |
| Wymiary z opakowaniem: | 17 x 0 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,13 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Akcesoria do źródeł światła i taśm LED
- Goldlux profil do taśmy LED satyna 316134
Goldlux profil do taśmy LED satyna 316134
Nr Kat. 316134
Pytania
(1)multirabaty
Goldlux profil do taśmy LED satyna 316134
Nr Kat. 316134
Pytania
(1)multirabaty
Opis produktu Goldlux profil do taśmy LED satyna 316134
- profil aluminiowy nawierzchniowy do taśm LED
W skład zestawu wchodzi:
- profil aluminiowy 2m satyna
- klosz mleczny 2m
- 2 sztuki zaślepek
- 4 sztuki mocowań – uchwyt montażowy
- montaż przy pomocy dołączonych uchwytów, ewentualnie przy pomocy dwustronnej taśmy montażowej lub kleju montażowego (taśmy i kleju brak w zestawie)
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Rodzaj | profil |
| Kod EAN | 5901508316134 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 0 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,13 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Czy ten profil można zastosować w łazience?
Tak, profil ten można zastosować w łazience.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





