| Marka: | Milagro |
| Seria: | Marshall |
| Materiał: | metal, rattan |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, beżowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 13 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
Lampy podsufitowe
Milagro Marshall lampa podsufitowa 3x60W biały/rattan MLP7485
Nr Kat. MLP7485
Milagro Marshall lampa podsufitowa 3x60W biały/rattan MLP7485
Nr Kat. MLP7485





