| Marka: | Milagro |
| Seria: | Aspen Gold |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Średnica: | 45 cm |
Lampy wiszące
Milagro Aspen Gold lampa wisząca 6x40 W złota ML5999
Nr Kat. ML5999
Milagro Aspen Gold lampa wisząca 6x40 W złota ML5999
Nr Kat. ML5999





