| Marka: | Megstyl |
| Seria: | Sona |
| Dłuższy bok: | 61 cm |
| Krótszy bok: | 46.5 cm |
| Typ: | wpuszczana |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Przelew: | tak |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Megstyl Sona umywalka 61x46,5 cm prostokątna wpuszczana...
Megstyl Sona umywalka 61x46,5 cm prostokątna wpuszczana biała 3191
Nr Kat. 3191
Megstyl Sona umywalka 61x46,5 cm prostokątna wpuszczana biała 3191
Nr Kat. 3191
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Megstyl Sona umywalka 61x46,5 cm prostokątna wpuszczana biała 3191
- wymiary: 61 x 46,5 cm
- umywalka wpuszczana
- kształt: prostokątny
- powierzchnia ochronna: tak
- otwór na baterię: tak
- otwór przelewowy: tak
- materiał: ceramika
- kolor: biały
- umywalka wpuszczana
- kształt: prostokątny
- powierzchnia ochronna: tak
- otwór na baterię: tak
- otwór przelewowy: tak
- materiał: ceramika
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Megstyl |
| Seria | Sona |
| Dłuższy bok | 61 cm |
| Krótszy bok | 46.5 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5905214926823 |
| Wymiary z opakowaniem | 49 x 22 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





