| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Tokyo |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 7 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Moc żarówki: | 4.5 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Kinkiety
MaxLight Tokyo II kinkiet 1x4.5W czarny/złoty W0169
Nr Kat. W0169
Pytania
MaxLight Tokyo II kinkiet 1x4.5W czarny/złoty W0169
Nr Kat. W0169
Pytania





