| Marka: | MaxLight |
| Seria: | New York |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
Kinkiety
MaxLight New York kinkiet 1x40W chrom W0270
Nr Kat. W0270
MaxLight New York kinkiet 1x40W chrom W0270
Nr Kat. W0270





