- wysokość: 17 cm
- szerokość: 9,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 10W
- ilość punktów świetlnych: 2
- IP20
- materiał: kamień
- kolor: beżowy
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | MaxLight |
| Materiał: | kamień |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | beżowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 17 cm |
| Szerokość: | 9.5 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
| Kształt: | inny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!