- wysokość: 16 cm
- szerokość: 7,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 523LM
- barwa światła: 3000 K
- IP20
- materiał: szkło/metal
- kolor: biały
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | MaxLight |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 7.5 cm |
| Moc żarówki: | 7 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!