| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Palloncini |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 220 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Średnica: | 45 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- MaxLight Enigma lampa wisząca 11x6 W biała P0526D
MaxLight Enigma lampa wisząca 11x6 W biała P0526D
Nr Kat. P0526D
multirabaty
MaxLight Enigma lampa wisząca 11x6 W biała P0526D
Nr Kat. P0526D
Opis produktu MaxLight Enigma lampa wisząca 11x6 W biała P0526D
- ilość źródeł światła: 11
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 6W
- barwa światła: 3000 K
- ilość lumenów: 5280 LM
- napięcie zmianowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | MaxLight |
| Seria | Palloncini |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Średnica | 45 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5903351012119 |
| Wymiary z opakowaniem | 73 x 28 x 83 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





