- liczba źródeł światła: 1
- oprawka żarówki: E14
- moc żarówki: 2W LED
- strumień świetlny: 200 lm
- temperatura barwy światła: 3000K
- IP20
- dotykowy ściemniacz na podstawie
- ładowana za pomocą dołączonej płytki ładującej i 1-metrowego białego kabla
- kolor: antyczny mosiądz
- materiał główny: metal
- materiał wykończenia: szkło
| Marka: | Markslöjd |
| Seria: | Liora |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | mosiądz |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 35 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Moc żarówki: | 2 W |





