| Marka: | Mantra |
| Seria: | Nordica |
| Materiał: | drewno, stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, drewno |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 58 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Moc żarówki: | 23 W |
| Kształt: | inny |
Lampy biurkowe
Mantra Nordica lampa biurkowa 1x23W biały/drewno 4922
Nr Kat. 4922
Mantra Nordica lampa biurkowa 1x23W biały/drewno 4922
Nr Kat. 4922





