| Marka: | Mantra |
| Seria: | Nordica |
| Materiał: | drewno, stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, drewno |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 18 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Moc żarówki: | 23 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Mantra Nordica kinkiet 1x23 W biały-drewno 4924
Mantra Nordica kinkiet 1x23 W biały-drewno 4924
Nr Kat. 4924
Mantra Nordica kinkiet 1x23 W biały-drewno 4924
Nr Kat. 4924
Opis produktu Mantra Nordica kinkiet 1x23 W biały-drewno 4924
- montaż: ścienny
- źródła światła: 1
- napięcie: 220 - 240V
- brak źródła światła w komplecie
- moc żarówki: 23W
- gwint żarówki: E27
- stopień ochrony: IP20
- szerokość: 16 cm
- odległość od ściany: 31 cm
- wysokość: 18 cm
- materiały główne: stal, drewno
- materiał klosza: tkanina
- kolor główny: biały
- kolor wykończenia: drewno
Dane techniczne
| Marka | Mantra |
| Seria | Nordica |
| Materiał | drewno, stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Moc żarówki | 23 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8435153249242 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 24 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





