Wakacyjne Odliczanie! Multirabaty -25%,-50% i -75%

Multirabaty! -25%,-50% i -75%

Koniec promocji za:

Sprawdź

Duravit

Założona w 1817 roku w Hornberg w Schwarzwaldzie firma Duravit AG jest dziś wiodącym międzynarodowym producentem designerskich łazienek, działającym w ponad 130 krajach na całym świecie. Dążąc do najwyższych standardów, firma zarówno projektuje jak i produkuje ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, wanny i brodziki, systemy wellness, miski toaletowe z funkcją mycia, baterie i akcesoria oraz systemy instalacyjne. Podczas tworzenia produktów, Duravit współpracuje z międzynarodowej sławy projektantami, takimi jak Cecilie Manz, Philippe Starck, Antonio Citterio, Christian Werner i Sebastian Herkner. Jako firma energochłonna, Duravit AG dąży do osiągnięcia całkowitej neutralności klimatycznej do 2045 r. i uniknięcia w miarę możliwości kompensowania emisji CO2.
Zobacz więcej

Villeroy & Boch

Ponadczasowa elegancja, nowoczesny design oraz wyjątkowa jakość – z tego właśnie słynie Villeroy & Boch, i to już od 1748 roku. W oparciu o tę tradycję nasi projektanci i product managerowie tworzą nowe rozwiązania i kolekcje, które odmieniają życie. Artykuły łazienkowe i wellness, Dining & Lifestyle, płytki ceramiczne i zlewozmywaki kuchenne – nasze produkty wyróżniają się szlachetnym wyglądem, funkcjonalnością oraz niezwykłą jakością. Daj się zaskoczyć i oczarować innowacyjnym wzornictwem Villeroy & Boch. Produkty z działu łazienka i wellness zmieniają funkcjonalne pomieszczenie w indywidualną strefę relaksu. Armatura, ceramika, meble, tekstylia i akcesoria łazienkowe – oferta Villeroy & Boch umożliwia kompleksowe wyposażenie łazienki, a program do projektowania ułatwia jej aranżację. Produkty, które oszczędzają wodę i są łatwe w pielęgnacji, chronią ponadto środowisko.
Zobacz więcej
Od 1892 roku szwajcarski producent LAUFEN rozwija rozwiązania łazienkowe zaspakajając potrzeby ciała i duszy. Firma oferuje holistyczną koncepcję łazienki, skupiając się na zrównoważonym rozwoju, doskonałym wzornictwie, innowacjach i technologiach w połączeniu z długą tradycją wysokiej jakości rzemiosła. Z uwzględnieniem wizji łazienki jako naszego naturalnego środowiska, w którym spędzamy część życia, wszystkie rozwiązania LAUFEN, od ceramiki łazienkowej, baterii po wanny, meble, lustra, akcesoria i systemy instalacyjne są innowacyjne i wyróżniają się unikalną estetyką. Misją LAUFEN jest rozwój w obszarach ekonomii, społecznym i ekologicznym zgodny z ideami zrównoważonymi i z korzyścią dla wszystkich pokoleń. Firma projektuje swoje produkty z myślą o komforcie użytkownika, w poszanowaniu do środowiska i przyjazne dla klimatu. Proces tworzenia produktu zaczyna się od przemyślanego wyboru materiałów przez produkcję po dostawę, użytkowanie i recykling. W 2021 roku firma LAUFEN, jako część Grupy Roca, dołączyła do inicjatywy United Nations Global Compact czyli światowego paktu między biznesem a ONZ, który ma na celu współtworzenie bardziej zrównoważonej, wspólnej przyszłości.
Zobacz więcej
W dynamicznej panoramie firm zajmujących się produkcją i projektowaniem baterii kuchennych i łazienkowych Tres wyróżnia się ze względu na zaangażowanie na rzecz zrównoważonych innowacji. Za staranne przygotowanie, opracowanie i wykonanie każdego produktu, od pierwszego projektu aż po realizację, odpowiada zespół Tres z zakładu położonego w miejscowości Vallirana niedaleko Barcelony. Takie kompleksowe podejście nie tylko zapewnia wyjątkową jakość wytwarzanych wyrobów, ale również stanowi wyraz zaangażowania firmy na rzecz pełnej kontroli wszystkich etapów procesu produkcyjnego oraz odzwierciedla duch firmy w każdej wyprodukowanej baterii. Tres wiedzie prym pod względem opracowywania baterii wyposażonych w systemy sprzyjające oszczędzaniu wody, podkreślając zaangażowanie marki na rzecz zrównoważonego rozwoju środowiska. Uznaje znaczenie ograniczenia oddziaływania na środowisko i wykorzystuje innowacyjne technologie w celu tworzenia produktów. Systemy Tres zapewniają doskonałe rezultaty pod względem oszczędności wody i energii, co nie tylko przynosi korzyści klientom, ale również ma istotne znaczenie dla dobrostanu naszej planety.
Zobacz więcej
AXOR zajmuje się koncepcją i produkcją ikonicznych obiektów dedykowanych luksusowym łazienkom. Tworzone we współpracy ze światowej sławy projektantami – wśród których są Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud i Barber Osgerby – kolekcje AXOR oferują bogatą gamę różnorodnych produktów do stref umywalki, wanny i prysznica. Dla zapewnienia spójnej estetyki aranżacji łazienkowej marka AXOR oferuje ponadto akcesoria łazienkowe. Oprócz baterii, pryszniców i akcesoriów asortyment produktów marki AXOR dedykowanych designerskim łazienkom obejmuje również baterie termostatyczne i systemy odpływowe na bazie nowoczesnej techniki podtynkowej marki AXOR.
Zobacz więcej

Dornbracht

Dornbracht z siedzibą w Iserlohn jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości designerskiej armatury i akcesoriów do łazienki, spa oraz kuchni. Firma została założona w 1950 roku i jest obecnie aktywna na arenie międzynarodowej ze swoim portfolio produktów na ponad 125 rynkach. Dzięki jasno zdefiniowanym zasadom projektowania trwałych produktów i konsekwentnemu skupieniu się na potrzebach użytkowników firma Dornbracht zamieniła łazienki i kuchnie w przestrzenie mieszkalne – i w ten sposób stale wyznacza nowe standardy. Producent premium na całym świecie reprezentuje kompetencje w zakresie projektowania i architektury z jakością produkcji na najwyższym poziomie i podkreśla to dążenie do pozycji lidera hasłem „Wiodące projekty dla architektury”.
Zobacz więcej

Herzbach

Herzbach to firma rodzinna, obecna w branży sanitarnej od ponad 50 lat. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu opracowywane są wysokiej jakości serie produktów do łazienek i kuchni. Kwestia długowieczności produktów i ich ponadczasowego wzornictwa jest sprawą bliską sercu i osobistej trosce wszystkich zaangażowanych. Opracowywanie wysokiej jakości armatury z zauważalną sygnaturą to sztuka, która zajmuje herzbach od wielu lat i inspiruje każdego dnia na nowo. Oprócz pierwszorzędnej funkcjonalności, okucia herzbach muszą również posiadać iskrę kreatywności i designu, która zawsze wyróżnia markę.
Zobacz więcej

KSURO

Ksuro to marka, która pozwala wyrazić siebie i sprawia, że przestrzeń łazienkowa staje się inspirującym miejscem. Produkty w bezkompromisowy sposób podkreślają indywidualny charakter każdego użytkownika. W wyjątkowy sposób łączą odważne projekty z najwyższą jakością. Są wyrazem współczesnego designu. Są projektowane z pasji i z uważnością na każdy detal. Marka KSURO patrzy z bliska i z dystansu po to, by tworzyły spójną całość. Z zamiłowania do nowoczesnej technologii i dbałości o każdy element, są doskonale ergonomiczne i ponadczasowe. Ksuro to wyjątkowe wzornictwo dla indywidualistów, którzy cenią najwyższą jakość, design, prostotę i styl.
Zobacz więcej

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!