| Marka: | Lis-Poland |
| Seria: | Twist |
| Materiał: | aluminium, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | chrom |
| Wysokość: | 93 cm |
| Szerokość: | 56 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 2 |
| Kod EAN: | 5900108539301 |
Lampy wiszące
Lis Poland Twist lampa wisząca 2x40W chrom 5393Z-H91
Nr Kat. 5393ZH91
Lis Poland Twist lampa wisząca 2x40W chrom 5393Z-H91
Nr Kat. 5393ZH91





