| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Tropea |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 32.5 cm |
| Szerokość: | 17.5 cm |
| Średnica: | 17.5 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Light Prestige Tropea kinkiet 1x15 W biały LP-2004/1W WH
Light Prestige Tropea kinkiet 1x15 W biały LP-2004/1W WH
Nr Kat. LP20041WWH
multirabaty
Light Prestige Tropea kinkiet 1x15 W biały LP-2004/1W WH
Nr Kat. LP20041WWH
multirabaty
Opis produktu Light Prestige Tropea kinkiet 1x15 W biały LP-2004/1W WH
Szklany kinkiet ze złotymi elementami Tropea to elegancka propozycja oświetlenia ściennego. Połączenie barwionego szkła z metalowym wykończeniem w kolorze złota nadają lampie dekoracyjny, wyrafinowany charakter. Transparentny klosz eksponuje źródło światła, subtelnie podkreślając jego blask. Ten kinkiet art deco doskonale sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, eklektycznych oraz we wnętrzach z nutą retro. Idealny do salonu, sypialni lub przedpokoju jako akcent oświetleniowy i dekoracyjny.
Rodzaj lampy: Kinkiet z transparentnym kloszem z kolekcji Tropea.
Wymiary: Kinkiet posiada wysokość równą 32,5 cm, szerokość równą 17,5 cm. Średnica klosza wynosi 13 cm.
Materiał i kolorystyka: Klosz kinkietu wykonano ze szklanych elementów w różnych kolorach. Podstawa lampy wykonana jest z metalu w złotym kolorze.
Źródło światła: Lampa przeznaczona jest na jedną żarówkę o gwincie E27.
Szklany kinkiet Tropea w stylu art deco zachwyca świeżym i wyrafinowanym zestawieniem kolorystycznym. Biały klosz subtelnie rozprasza światło, nadając wnętrzu miękkości i harmonii. Całość ożywiają dekoracyjne elementy w kolorach różowym i turkusowym, które wnoszą lekkość i artystyczny akcent. Złote detale z metalu dopełniają kompozycję, dodając jej elegancji i ponadczasowego uroku.
Dane techniczne
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Tropea |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 32.5 cm |
| Szerokość | 17.5 cm |
| Średnica | 17.5 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905699353459 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 26 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,38 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





